Appartement Haut Standing Au Centre De Marrakech

  • 50 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Appartement Haut Standing Au Centre De Marrakech Μαρακές 50 τ.μ. Απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από τον Κήπο Μαζορέλ. Το διαμέρισμα επίσης διαθέτει Wi-Fi και δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης αυτοκινήτων.

Το Appartement Haut Standing Au Centre De Marrakech διαθέτει μπαλκόνι και κουζίνα, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό και πλυντήριο ρούχων. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το κατάλυμα διαθέτει πλυντήριο για την άνεση σας.

Το διαμέρισμα διαθέτει βεράντα όπου οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν το τσάι τους.

Το Appartement Haut Standing Au Centre De Marrakech διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, και είναι ιδανική επιλογή για τους επισκέπτες που επιθυμούν να μαγειρεύουν τα γεύματά τους.

Η Μεντρέσα Ali Ben Youssef απέχει 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Office de Haouz βρίσκεται σε 400 μέτρα από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Appartement Haut Standing Au Centre De Marrakech Μαρακές
T3 Central A Gueliz
Τιμή μόνο για κινητά

T3 Central A Gueliz

27 μ από το κατάλυμα
Gueliz Spot Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Gueliz Spot Apartment

164 μ από το κατάλυμα
Appartement A Louer 1 Chambre Et Salon A Gueliz Marrakech
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement A Louer 1 Chambre Et Salon A Gueliz Marrakech

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
178 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Μαρακές Μενάρα Αεροδρόμιο
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Appartement Haut Standing Au Centre De Marrakech;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Appartement Haut Standing Au Centre De Marrakech περιλαμβάνουν Κήπος Μαζορέλ, Κήπος Le Jardin Secret καθώς και Vacation Morocco.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Appartement Haut Standing Au Centre De Marrakech;
      Η διαμονή στο το Appartement Haut Standing Au Centre De Marrakech κοστίζει 70$.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το Appartement Haut Standing Au Centre De Marrakech;
      Το Appartement Haut Standing Au Centre De Marrakech παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων στους πελάτες.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν La CUEVA Bar a Tapas και Dameh και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο αυτό το διαμέρισμα;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το Appartement Haut Standing Au Centre De Marrakech;
      Το Appartement Haut Standing Au Centre De Marrakech είναι 50 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Μαρακές Μενάρα Αεροδρόμιο
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Appartement Haut Standing Au Centre De Marrakech Μαρακές

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο